1. O DK
  2. O OR
  3. O NZS
  4. Partnerzy
Cloud Pro logo

W skrócie: Drogowskazy Kariery

Drogowskazy Kariery to ogólnopolski program edukacyjny, którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pierwsza edycja Programu odbyła się w roku akademickim 2007/2008. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat rynku praktyk i możliwości rozwoju własnej kariery (kontakt ze specjalistami danej branży) oraz integracji środowisk politycznych, akademickich i biznesowych.
Dowiedz się więcej.

Cloud Pro logo

W skrócie: Odkrycie Rynku

Konkurs na najlepszy studencki start-up „Odkrycie Rynku 2015” to konkurs o zasięgu ogólnopolskim skierowany do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, którzy są w wieku do 26 roku życia i prowadzą własną działalność gospodarczą.
Misją konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszego start-upu ostatnich lat. Dzięki udziałowi w konkursie młodzi przedsiębiorcy mają okazję zwiększyć rozpoznawalność marki poprzez publikację informacji o zwycięzcach w ramach współpracy z ogólnopolskimi patronami medialnymi oraz mogą liczyć na pomoc merytoryczną i szkoleniową ze strony partnerów konkursu.
Znasz dobrze zapowiadający się start-up? Nie musisz być właścicielem firmy, żeby zgłosić ją do konkursu!
Założyłeś start-up i chciałbyś go wypromować? Koniecznie zgłoś się do nas!
Dowiedz się więcej.

Cloud Pro logo

W skrócie: O NZS

Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa i najprężniej działająca organizacja studencka w Polsce. Kontynuuje swą działalność już od ponad 30 lat, prowadząc w swoich lokalnych oddziałach liczne projekty o charakterze regionalnym oraz ogólnopolskim. Do najważniejszych, o których warto wspomnieć, należą cykliczne przedsięwzięcia międzyuczelniane, takie jak: Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej, Studencki Nobel (ogólnopolski konkurs na najlepszego studenta), czy Wampiriada (zbieranie krwi dla placówek służby zdrowia).
Dowiedz się więcej.

Cloud Pro logo

W skrócie: O partnerach

Dzięki współpracy zarówno z międzynarodowymi korporacjami jak i lokalnymi biznesami, uzyskujemy zróżnicowane spojrzenie na rynek pracy. Nasi partnerzy to specjaliści branży, od których od wielu lat czerpiemy wiedzę i doświadczenie. Zaproszenie do udziału w Programie firm oraz ważnych osób ze świata nauki i biznesu daje nam pewność, że studenci spotkają się na warsztatach z realnymi biznesowymi problemami oraz będą mieli możliwość uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące rozwoju kariery.
Poznaj naszych partnerów.